Race i flary morskie, stadionowe, meczowe, Pirotechnika meczowa

Ognie bengalskie FLARE żółte – USF-1 Dextrin 5 sztuk
Ognie bengalskie FLARE żółte – USF-1 Dextrin 5 sztuk
zakup dozwolony od 18 roku życia
| Waga | 600 g |
|---|---|
| Wymiary | 24,5 × 16 × 3,2 cm |
| Kod | USF-1 |
| Ilość | 5 sztuk |
| Importer | Dextrin |
| Certyfikat Bezpieczeństwa CE | T1 |
| Czas działania | 60 sekund |
| Zawartość prochu NEC | 175g |
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
46,75zł











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.