Race i flary morskie, stadionowe, meczowe, Pirotechnika meczowa
Ognie bengalskie żółte – JF48/Y 20/5 – 5 sztuk Jorge
Ognie bengalskie żółte – JF48/Y 20/5 – 5 sztuk Jorge
zakup dozwolony od 18 roku życia
| Waga | 500 g |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 16 × 3,5 cm |
| Kod | JF48/Y |
| Ilość | 5 sztuk |
| Producent | Jorge |
| Certyfikat Bezpieczeństwa CE | T1 |
| Czas działania | 60 sekund |
| Zawartość prochu NEC | 175g |
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
49,00zł












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.