Race i flary morskie, stadionowe, meczowe, Pirotechnika meczowa
Raca morska ALBA ELIOS zielona – RM1G Elios FDF
Raca morska ALBA ELIOS zielona – RM1G Elios FDF
zakup dozwolony od 18 roku życia
| Waga | 300 g |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 3 × 3 cm |
| Kod | RM1G |
| Ilość | 1 sztuka |
| Producent | Elios FDF |
| Certyfikat Bezpieczeństwa CE | P1 |
| Czas działania | 60 sekund |
| Zawartość prochu NEC | 83g |
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
29,90zł













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.