Świece dymne, Pirotechnika meczowa
Generator dymu MR.SMOKE 2 Orange Arancio – MRS2O – FDF Italy 1 sztuka
Generator dymu MR.SMOKE 2 Orange Arancio – MRS2O – FDF Italy 1 sztuka
zakup dozwolony od 18 roku życia
| Waga | 100 g |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 4 × 4 cm |
| Kod | MRS2O |
| Ilość | 1 sztuka |
| Producent | FDF Italy |
| Certyfikat Bezpieczeństwa CE | P1 |
| Czas działania | 60 sekund |
| Zawartość prochu NEC | 55g |
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
27,50zł
Brak w magazynie












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.