Artykuły różne, Race i flary morskie, stadionowe, meczowe, Świece dymne, Pirotechnika meczowa
Flary żółte HOOLIGANS – CLE7035Y SRPYRO 5 sztuk
Flary żółte HOOLIGANS – CLE7035Y SRPYRO 5 sztuk
zakup dozwolony od 18 roku życia
| Waga | 400 g |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 19 × 3 cm |
| Kod | CLE7035Y |
| Ilość | 5 sztuk |
| Producent | SRPYRO |
| Certyfikat Bezpieczeństwa CE | P1 |
| Czas działania | 30 – 60 sekund |
| Zawartość prochu NEC | 175g |
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
78,21zł













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.