Artykuły różne, Race i flary morskie, stadionowe, meczowe, Świece dymne, Pirotechnika meczowa
Flary niebieskie – ZX8018B Surex 5 sztuk
Flary niebieskie – ZX8018B Surex 5 sztuk
zakup dozwolony od 18 roku życia
| Waga | 400 g |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 19 × 3 cm |
| Kod | ZX8018B |
| Ilość | 5 sztuk |
| Producent | Surex |
| Certyfikat Bezpieczeństwa CE | T1 |
| Czas działania | 60 sekund |
| Zawartość prochu NEC | 175g |
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
55,00zł












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.