Artykuły różne, Race i flary morskie, stadionowe, meczowe, Świece dymne, Pirotechnika meczowa
Flara czerwona – ZX8020R Surex 1 sztuka
Flara czerwona – ZX8020R Surex 1 sztuka
zakup dozwolony od 18 roku życia
| Waga | 100 g |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 3 × 3 cm |
| Kod | ZX8020R |
| Ilość | 1 sztuka |
| Producent | Surex |
| Certyfikat Bezpieczeństwa CE | T1 |
| Czas działania | 60 sekund |
| Zawartość prochu NEC | 35g |
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
11,00zł
Brak w magazynie












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.