Artykuły różne, Race i flary morskie, stadionowe, meczowe, Pirotechnika meczowa
Raca Sygnalizacyjna Biała – XP1070-6 Triplex
Raca Sygnalizacyjna Biała – XP1070-6 Triplex
zakup dozwolony od 18 roku życia
| Waga | 200 g |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 2,6 × 2,5 cm |
| Kod | XP1070-6 |
| Ilość | 1 sztuka |
| Producent | Triplex |
| Certyfikat Bezpieczeństwa CE | P1 |
| Czas działania | 60 sekund |
| Zawartość prochu NEC | 58,86g |
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
31,90zł













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.